[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Fluska bore në PrishtinëPara pak çastesh në Prishtinë ka filluar të bien fluska bore, shkruan  Blic.

Pas disa ditëve me temperatura të larta dhe me diell, sërish janë kthyer ditët e ftofa.

Nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës kanë paralajmëruar vikend me temperatura të ulëta.

Menu Title