[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Dyshohet se u vodh arka 300 kilogramëshe në AUV 

Është vjedhur arka me peshë 300 kilogramë në Agjencinë e Ushqimit dhe Veteranisë. Gazeta merr vesh se Policia gjendet në objektin e AUV’it.Nuk dihet se çfarë ka pasur brenda arkës.

Ndryshe, të mërkurën, është bërë publike se në Thesarin e Shtetit janë vjedhur 2.1 milionë euro e për këtë është arrestuar një zyrtarë i ministrisë së Financave. Dy të dyshuar janë në arrati.

 

Menu Title