[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

 LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Frashër KrasniqiAnëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi është arrestuar nga Policia gjatë një aksioni që ky subjekt kanë mbjatur në kryeqytet.Ai është arrestuar së bashku me anëtarin tjetër të kësaj partie, Zgjim Hysenaj.

“Policia e Kosovës ka arrestuar dy aktivistët e PSD-së, Frashër Krasniqin dhe Zgjim Hysenaj, gjatë një aksioni simbolik që ata kanë mbajtur.

Menu Title