[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Anulohet ndeshja e Superligës së KosovësSot në program ishin paraparë për t’u zhvilluar dy ndeshje në kuadër të xhiros së 20-të në Superligën e Kosovës në futboll, mirëpo përballja ndërmjet Ferizajt dhe Llapit është anuluar për shkak të motit të ligë.

Ka qenë bora e madhe ajo që ka penguar zhvillimin e ndeshjes e cila është shtyrë.

 

Menu Title