.
×

Lajmi i fundit: Aksident shumë i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka të … (Foto)Botapress, 12 Gusht

 

Në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një alsident i rëndë në orët e pasdites, shkruan Botapress.

 

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës dhe ambulanca, ku ka edhe të lënduar.

 

Botapress do iu mbajë të informuar për këtë rast.