.
×

LAJMI FUNDIT: Tronditet Kosova, E pa besueshme, policia serbe sapo arrestoi….Policia serbe ka arrestuar sot dy persona nga Kosova, pas konfiskimit të mbi 10 kilogramëve të narkotikëve të llojit ‘Marihuanë, raporton Tanjug, transmeton Indeksonline.

Gjithashtu është bërë e ditur se të dyshuarit kishin një veturë të llojit ‘Opel Astra’ që po drejtohej nga një 29 vjeçar B.K dhe se narkotikët janë gjetur në një gomë rezervë e paketuar në 24 paketa.