[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmërohen meterologët: Ja kur do të biejnë temperaturat në KosovëMot i ngjashëm do të vazhdoj të mbajë deri nga fundi i muajit, megjithëse temperaturat nga pjesa e dytë e javës gradualisht do të pësojnë rënie të lehtë.

22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3.

23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga juglindja 1-4m/s. Indeksi UV: 3./gazetametro

Menu Title