.
×

Lajm pikëllues: Ndërroi jetë gazetari Naim HaxhosajBotapress 24Janar- Gazetari Naim Haxhosaj ka ndërruar jetë në orët e mbrëmjes së ditës së djeshme. Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan, shkruan Botapress.info

Lajmi për vdekjen e Haxhosajt është kumtuar nga miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”, shkruan Botapress.info