[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajm i mirë për LDK-në: Vjosa Osmani i kthehet fushatës elektorale 

Botapress, 15 tetor – Prej dje, Vjosa Osmani, deputetja më e votuar e Kuvendit të Kosovës është rikthyer në fushatën elektorale të LDK-së. Ajo ka qëndruar për disa ditë në SHBA në një ligjëratë universitare dhe prej dje ajo është bërë pjesë e fushatës së LDK-së për zgjedhjet e 22 tetorit.

Vjosa Osmani është parë të jetë e ulur në rendin e parë në tubimin në Istog dhe në Prizren. Madjë në tubimin e Degës së LDK-së në Prizren edhe ka marrë fjalën, raporton Botapress.

Menu Title