.
×

Lady Gaga e tepron, përsëri vishet çuditshëm (Foto) 

Lady Gaga është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe që gjithmonë arrinë të habisë fansat.

Related image

Ajo kohëve të fundit ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën si çdo herë prap kishte eksperimentuar me veshjen e saj.

Ajo mbetet një ikonë e modës së çuditëshme që pëlqehet mjaftë shumë.

Veshur me tuta gjumi dhe bluzë të thjeshtë kombinuar me një pallto të gjerë, ajo duket mjaftë interesante.