[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labi uron Kurban Bajramin dhe ndanë ndihma për familjet në KumanovëKëngëtari, Labinot Tahiri ka uruar festën e Kurban Bajramit.Me një postim në Facebook nga pushimet, Labi uroi por edhe njoftoj se do ndanë edhe ndihma për familjet në Kumanovë.

POSTIMI I PLOTË I LABIT:

Me Fat Kurban Bajramin!

Publiée par Labinot Tahiri sur Vendredi 31 juillet 2020

Menu Title