[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labi i jep komplimente PDK-së për sheshin në FerizajNë debatin e për zgjedhjet lokale në emisionin EuroTribuna me Menduh Abazin, kandidati për kryetar Labinot Tahiri ka pranuar që sheshi në Ferizaj është një e arritur e PDK-së.

“Pdk-ja ka bërë sheshin e Ferizaj dhe është një punim i bukur i mirë.” ka thënë Labi gjatë debatit me kryetarin e kësaj komune Muharrem Sfarça dhe përfaqësuesit e PDK dhe AAK.

baneri-2015

Menu Title