.
×

Ky person është zemra e Shkurte Gashit 

 

Rrjeti social “Instagram” mbetet shumë I përdor nga yjet tonë të njohurë.

Së fundëmi këngëtarja simpatike, Shkurte Gashi, në llogarinë e saj ka postuar nje fotografi ku shihet së bashku me personin më të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për babain e saj.

Që të dy duken të veshur shumë elegantë.Vërehet edhe dashuria që shprehë ajo për prindërin e saj.

Një emoji zemër kishte lënë në mbishkrim Shkurta.

 

Shkurte Gashi në intervista të shumta ka treguar për mbështjeten e babait të saj në zhvillimin e karrierës së bujshme, ku sot ajo bënë pjesë në mesin e këngëtarëve me zërin më te bukur dhe mbetet mjaft e kërkuar nëpër ahengje dhe mbrëmje të ndryshme, shkruan Bota Press.

Image result for shkurte gashi ne koncert