[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është provokimi i radhës nga Enca, fytyrën plot makijazh dhe gjoksin jashtëKëngëtarja Enca sapo ka ndarë një fotografi në rrjetin social ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic. Ajo është shfaqur provokuese gjë kjo e cila nuk është e diçka e pa zakontë nga ana e saj.Me plot makijazh fytyrën dhe një bluzë me një të çarë në mes gjoksit, Enca është shfaqur në foto.

Ajo ka marrë komente të shumta nga fansat e saj, madje edhe nuk ka munguar edhe komenti i pornostares së njohur.Projekti i fundit nga Enca është në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin ‘Hajde‘.

Menu Title