.
×

Ky është Leonardi, njëri nga tre personat që u shua sotNjë aksident tragjik ka ndodhur sot në fshatin Duhël të Suharekës. Si pasoj e këtij aksidneti kanë humbur jetën tre persona, raporton Gazeta NewBorn.

Mesin e tre të rinjeve që ndërruan jetë sot në aksidentin tragjik në Duhel është edhe i riu nga Lipjani, Leonard Ratkoceri.

Profili i Leonardit është mbushur me ngushëllime, e për familjarët, miqët dhe shoqërinë e tij po duket e pabesueshme kjo.