[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është çifti nga Ferizaji që u martua në emisionin e Shpëtim Deskut “n’Kosovë Show ” (Video)Një çift nga Kosova ka zgjedhur emisionin n’Kosovë Show  për t’i dhënë fund beqarisë. Familja Ramabaja nga Ferizaj ka martuar djalin Beharin me Drilonën nga Vitia.

Çifti u kurorëzua derisa nuk munguan befasitë për dhëndrin dhe nusen. Në një moment, nusja nuk përmbajti as lotët.

 

Për të parë atmosferën tipike të një dasme shqiptare, shikoni emisionin e plotë.

 

 

Menu Title