.
×

Ky artist shqiptar shfaqet me veshje (plis)të hoxhës! (Foto) 

Ai është regjisor i njohur i mjaft shfaqjeve teatrale dhe filmike. Është edhe regjisor televiziv. Fjala është për Kastriot Saqipin – Kaqen, shkruan Botapress.

Por ai, në ditën e fundit të Ramazanit është shfaqur me veshje (plis) të hoxhallarëve duke paralajmëruar fillimin e festës së Fitër Bajramit.