[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të MediaveDeputetët e Kuvendit të Kosovës kanë zgjedhur Ylber Fetahaj dhe Avdyl Hyseni anëtarë të Bordit për Ankesa të Mediave.Pas votimit të kësaj pike, në mungesë të kuorumit grupet parlamentare u dakorduan që seanca plenare me pikat e mbetura të vazhdojë të hënën në orën 10:00.

Menu Title