[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kuvendi nesër mban seancë, kjo është pika e rendit të ditësBotapress 2 Dhjetor – Deputetët e Kuvendit të Kosovës nesër do të mbajnë seancën e ardhshme.Kjo seancë do të fillojë nga ora 10:00 dhe në të do të jetë një pikë e rendit të ditës, transmeton Klan Kosova.

Rendi i ditës

  1. Debat parlamentar për gjendjen e të drejtave të personave me aftësi të kufizuara në Republikën e Kosovës.
Menu Title