.
×

Kush ka nevojë për një xhiro? Ledri është në dispozicion(Foto)Reperi i njohur, Ledri Vula është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht momente të përditshme të tij.

 

Se fundmi Ledri Vula  ka publikuar një foto me biçikletë, shkruan Indeksonline.

 

E kush ka nevojë për një xhiro, Ledrin e keni në dispozicion.