[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kush është zyrtarja që pagoi 10 mijë euro tek ‘Fiks Fare’ për të mos i publikuar video-skandalinIsh-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar emisionin investigativ ‘Fiks Fare’ për gjobëvënie.

Në një status në profilin e tij në ‘Facebook’, Berisha duke postuar një mesazh që sipas tij ja ka dërguar një qytetar, shprehet se drejtoresha e shkollës se mesme të Fushë Krujës u filmua nga Fiksi duke marrë 300 euro, por ‘Fiksi Fare’ nuk e nxori filmimin kundrejt një ryshfeti, gjobe prej 10 mije eurosh qe i pagoi drejtoresha.

Po ashtu, Berisha denoncon ish-deputetin e PS-së, Artur Bushin si të përfshirë në prostitucion, plagosje si dhe shumë afera të tjera.

Statusi i Berishës:

Qytetari dixhital denoncon:

-Artur Bushin si te denuar per trafik droge e prostitucioni ne Itali -plagosje me arme zjarri ne Itali te Kastriot Zalles -Korrupsionin, gjobvenien nga emisioni “Fiks”. Keshtu ai shkruan: “Drejtoresha e shkolles se mesme te Fushe Krujes u fillmua nga Fiksi duke marre 300 euro por  -Fiksi nuk e nxori filmimin kundrejt nje ryshfeti, gjobe prej 10 mije eurosh qe i pagoi drejtoresha! sb

“Respekte z doktor e lider I demokracise ne vendin tone.dua te mbetem anonim por dua tju percjell nje shqetesim z artur bushi pasi u amistua nga rilindja per krimin e prostuticionit e te burgut per trafik droge e te plagosjes se qytetarit kastriot zalla ne itali per motive prostuticioni . vajza me emrin bruna nga ferma sukth mbese thumane akoma eshte prostitute ajo mbahet trotuareve te italise nga vellaj I z artur bushi partizan bushi.pra nga tutori artur  nga vellaj tutor partizan . Para disa ditesh drejtoresha e gjimnazit ne fushe kruje u filmua qe merrte 300 Euro per nje nder per mos tu nxjerre ne emisionin fiks fare nderhyri z artur bushi duke e shkarkuar e duke e zevendesuar me drejtor tjeter e zonja ne fjal si kembim pagoj 10 mije euro ne kembim te ketij nderi.”

Menu Title