[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kush është politikanja kosovare që po “rrezitet” në plazhet e Turqisë (Foto) 

Politikania kosovare shfaqet nga plazhi! Pamja e saj do ua ngrohë ditën

Është njëra ndër politikanet tona e cila ka pas përgjegjësi të mëdha dhe të shumta, shkruan “Kosovarja”.

 

Por, sot duket se edhe ajo vet e ka lënë anash pak politikën për tu relaksuar pak çaste pranë bregdetit.

Edita Tahiri me mëngjes është shfaqur pikërisht nga plazhi me disa foto shumë të mira dhe me një pamje verore.

 

Ndërsa këto foto që ajo i ka hedh në facebook, i shoqëron me fjalët: “Pranvera ne bregdet…”, dhe vërehet se ajo është duke e shijuar bregdetin turk të Anatolisë

Menu Title