.
×

Kush është Lulja për ty? Kjo është përgjigjja e MedësMeda dhe Lulja janë çifti me i komentuar në media rozë, shkruan GazetaBlic.Ka vite që janë bashkë, kanë fëmijë si dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.Normalisht, që të dy i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

E së fundi ishte Meda i cili tregoj se kush është Lulja për të.Meda ishte i ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’, të Luana Vjollcës, i cili shoqërohet me lojëra të shumta.Në pjesën e fundit, kur Medës iu parashtrua pyetja se çka është Lulja për të, ai tha: ‘Lulja më e bukur në botë’.

Këtë vit, çifti ka festuar 10-vjetorin e martesës.Ata kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.