[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kush është 66 vjeçari që u gjet pa shenja jete në MitrovicëNjë person është gjetur sot pa shenja jete në Mitrovicë. Policia dhe zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes, përkatësisht afër Liqenit ku është evidentuar trupi i pajetë i një personi.

“Jepi Zë” mëson se viktima është 66 vjeçari, Shemsedin Miftari. Deri tani nuk dihen shkaqet e vdekjes, mirëpo dihet se dje familjarët e kishin lajmëruar të zhdukur.

Menu Title