[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kujt po ia qet gjuhën Mihrije Braha? (Foto) 

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret tona e cila edhe përskaj moshës që ka, ajo ka arrit ta mbaj vetë në top formë, shkruan “Kosovarja”.

Mihrije Braha një këngëtare e cila ka një zë dhe paraqitje në nivel, dhe që mundohet çdoherë të del para fansave sa më mirë duke e respektuar vetën dhe duke i respektuar fansat me paraqitjet e saj, edhe kjo ka ndonjë foto që nuk duket aq bukur. Mdaje në këtë foto që ne siguruam, Mihrija shihet me gjuhën jashtë! T’ia ketë nxjerrë dikujt qëllimisht apo ndoshta vetëm e kanë zënë duke i lëpirë buzët me gjuhën jashtë?

 

Sido që të jetë, kjo foto e tregon se as Mihrije Braha nuk mund t’iu ik “skandaleve” sikurse shumica e artistëve të tjerë.

Menu Title