.
×

Ku po rritet Hana e vogël? Brenda shtëpisë moderne të Lorendanës dhe MozzikLoredana ka ndarë sot për herë të parë disa pamje të shtëpisë së saj ku po rritet Hana e vogël. Reperja e njohur nga Kosova ka ndpërshëndetur ndjekësit me disa momente nga qëndrimi në shtëpi me partnerin Mozzik dhe vajzën e saj.

Në një moment reperi shfaqet me Hanën në krahë ndërsa mami Loredana filmon pamjen e mrekullueshme që ka para syve.

Në sy na ra arredimi i thjeshtë i dhomës së ndenjes dhe një pamje e mahnitshme e liqenit jashtë ballkonit që na bëjnë të mendojmë se dyshja është në Gjermani.

Në përgjithësi mbizotërojnë ngjyrat e tokës dhe e bardha në shtëpinë e çiftit të famshëm, ku nuk mungon edhe një dekor me emrin e vogëlushes së tyre.

Në sfond dëgjohet zëri i Loredanës e cila i flet vajzës në gjermanisht.

VIDEO1

VIDEO2