[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryetari i Lipjanit kërkon ndihmë për gjetjen e Shqipdon AlisëImri Ahmeti, kryetari i Komunës së Lipjanit, është dukë kërkuar ndihmë nga të gjithë qytetarët për gjetjen e të riut, Shqipdon Alisë, i cili është zhdukur nga 12 tetori i këtij viti.

Ahmeti tha se 12 tetorit ndjejnë trazim, kërkojnë angazhim, masivizimin dhe dinamizmin e kërkimit të të riut nga institucionet kompetente.“Po kalon edhe kjo ditë e fati i të riut Shqipdon Alija nga Gadimja akoma i paditur për familjen, shokët, qytetarë e Gadimes, të Lipjanit e gjithë Kosovës”, ka shkruar Ahmeti në rrjetin social Facebook.

SHKRIMI I PLOTE

Menu Title