[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryeministri Hoti pret në takim futbollistin e kombëtares Milot RashicënKryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka pritur sot futbollistin e njohur dhe përfaqësuesin e kombëtares Milot Rashicën. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, vetë kryeministri Hoti, përcjellë Botapress.
Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë.
Milotit dhe kombëtares së Kosovës i uroj shumë fat në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian. 🇽🇰 #EURO2020

Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë…

Publiée par Avdullah Hoti sur Mardi 14 juillet 2020

Menu Title