[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryeinfermierja e Pulmologjisë del pozitive për COVID-19Botapress 11 Gusht – Kryeinfermierja e Klinikës së Pulmologjisë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës, Arta Sejdiu, ka njoftuar se ka rezultuar pozitive për koronavirus.

Ajo ka kërkuar nga qytetarët që të jenë të kujdesshëm, derisa ka thënë se edhe nëse ka përkeqësim të gjendjes, nuk do të dalë nga shtëpia, derisa të vijë autoambulanca.

“Une do te respektoj te gjithe, do te izolohem, e edhe nese perkeqesohem, nuk do te dal derisa te vije autoambulanca te me marre! Andaj, duke ju ruajtur juve, do t’a ruaj edhe veten!”, ka shkruar Sejdiu

Të nderuar miq e familjar! Une sot rezultova pozitiv ne testin Covid!S'jam pa shenja, por nuk jam edhe me shenja te…

Publiée par Arta Sejdiu sur Mardi 11 août 2020

Menu Title