[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Krushqit po nisen ta marrin renë e Remzies, Nexhat Osmani publikon pamje nga dasma e nipit(Foto)Remzie Osmani sot marton djalin e vetëm, Hamzën.

Dasma do të zgjasë sot e nesër dhe pritet të jetë një dasëm madhështore.

Nusen do ta marrin me krushq dhe Nexhati ka publikuar një foto nga dasma e nipit.Ai ka publikuar një foto me gruan dhe fëmijët dhe duket se gjithçka është gati për ta marrë Gëzimen.

FOTO

Menu Title