.
×

Kroatja që po provokon tifozët italianë…Nina Moric provokon italianët: Ejani në shtëpinë time të shihni Kroacinë…

 

Italia nuk ia doli dot… ‘Axurrët’ barazuan 0-0 kundër Suedisë dhe do të mungojnë në Botërorin e Rusisë verën e ardhshme.

 

Menjëherë pas fërshëllimës finale, Nina Moric ka provokuar tifozët italianë.

 

“Mos u mërzisni. Jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time të shihni Kroacinë”,– shkroi ajo në rrjetet sociale.

 

Komenti i saj ka marrë shumë reagime negative.