[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

KQZ’ja certifikon listat e LDK’së dhe PDK’së 

KQZ’ja ka certifikuar listat e LDK’së dhe PDK’së, pasi këto dy parti kanë zëvendësuar kandidatët në listat e tyre të cilët kanë pasur probleme me ligjin.

Zgjedhjet për Kuvendin e Kosovës do të mbahen më 14 shkurt 2021, transmeton Botapress.info

 

Menu Title