[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

KQZ jep rezultate e para, prin LDKBotapress, 6 Tetor – Komisoni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur t’i numërojë votat dhe t’i hedh në faqen zyrtare rezultate preliminare. Siç shihet LDK po udhëheq kur janë numëruar rreth 20% të votave përcjellë Botapress.

LDK’ja  prin me 37 mijë vota. Pas saj është VV’ja me rreth 32 mijë vota.

Menu Title