.
×

Kosovë – Werder, ky është gjesti i mirë që u pa (Foto)Në ndeshjen miqësore që po luhet këto momente në Gjermani mes Kosovës dhe Werder Bremen, janë përkujtuar viktimat që gjetën vdekjen në aeroplanin që u rrëzua në Alpet e Francës.

Para fillimit të ndeshjes, u mbajt një minutë heshtje.

Pjesa e parë e ndeshjes i takoi Werderit, që po avancon me rezultat 1:0.