[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kosnett shkon në pushime, thotë se po përgatitet për sfidat emocionuese përpara në KosovëAmbasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett ka deklaruar se bashkë me bashkëshorten e tij, Alison do të ikin për disa ditë pushim.

Kosnett tha se do gjatë këtyre ditëve të pushimit do të përgatiten për sfidat emocionuese përpara.“Kur të kthehemi, mezi presim që të vazhdojmë të angazhohemi me njerëzit e Kosovës, në internet, si dhe përmes udhëtimeve tona nëpër të gjithë vendin”, shtoi ambasadori Kosnett.

Menu Title