[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Koronavirusi në Kosovë: 1,730 raste aktive; 12,987 të shëruar dhe 616 viktimaNumri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë që kur u shfaqen rastet e para ka shkuar në 15,333, derisa janë konfirmuar  616 viktima.

E sipas raportit të fundit nga IKSHPK gjatë ditës së sotme janë shënuar 63 të reja, dhe  87 shëruar. Numri total i të shëruarve deri tani ka arritur në  12,987.

 

Menu Title