[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Komentuesit e gozhdojnë Dardan Sejdiun, ia publikojnë dështimet në Prishtinë (FOTO)Botapress, 25 Tetor

Në reagimin përmes Facebook’ut që ka bërë nënkryetari i Prishtinës, Dardan Sejdiu ku kritikon shpenzimet për autostradën e re “Arbën Xhaferi”, komentuesit e kanë “gozhduar” Sejdiun duke ia kujtuar dështimet dhe punët e pakryera në Komunën e Prishtinës

Komentuesit në statusin e Sejdiut, i kanë sugjeruar atij që të merret me punët e Prishtinës, ndërsa kanë dhënë kritika të shumta për, siç kanë shkruar ata, keqqeverisjen që po e bën Lëvizja Vetëvendosje në Komunën e Prishtinës.

Ndërkohë, edhe Sejdiu është përplasur me komentuesit.

Menu Title