[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Komentuesi sulmon keq Ledina Çelon, reagimi i saj është i papriturËshtë një nga këngëtaret më seksi të momentit de një fakt të tillë Ledina Çelo e tregon në çdo dalje të saj.

Por duket se jo të gjithë i mbështesin postimet dhe fotot e këngëtares. Ajo ka publikuar në rrjete sociale komentin e një ndjekësi i cili është shprehur se ajo i përkushtohet fëmijëve pasi nuk ka me çfarë të merret meqë është e pasur.

 

Këngëtarja e ka postuar këtë koment duke shkruar: “Ka edhe nga këta,”-përfundon Çelo në rrjete sociale.

Menu Title