.
×

Komandanti i Koshares, Hisen Berisha ua uron 8 Marsin nënës e bashëshortes 

8 Marsi është një rast për të shprehur urmet dhe dashurinë ndaj nënave e grave të cilat itme përkushtimin dhe dashurinë e tyre kanë lindur e rritur mbarë njerëzmin, shkruan Botapress.

Një urim për 8 Marsin e ka bërë edhe Hisen Berisha, komandat i Koshares e tash officer i lartë I FSK-së.

Berisha në një postim në Facebook ka shkruar:

 

Përmes përqafimit dhe urimit të nënës time, të njejtin përkushtim dhe urim përcjellë te çdo nënë shqiptare, me theks tek ju që lindët, rritët e i falët lirisë më të dashurit tuaj.

Gëzuar 8 Marsin, ditën tënde nanë!

Gëzuar ditëlindjen ty përfaqësuese e luleve!