[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Komandanti i Koshares Hisen Berisha ka një porosi për politikanët e Kosovës 

 

Hisen Berisha një prej komandantëve të njohur të Betejës së Koshares, përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga klasa politike e Kosovës, …” ta ruajn në ata kufij apo ta tkurrin në proces, në Hajvali të BRSS, apo Kuvendin e Kosovës”.

 

Ja postimi i Hisen Berishës në Facebook

 

 

VINI RE!

 

Luftetarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës e kryen misionin – çlirimin e Kosovës, me mbështetjen e aleatëve në krye me Ameriken, me 14 Qershor, 1999, e liruar Kosovën, nga forcat serbe brënda kufijve të saj në veri, jug, lindje e perendim.

Tani është radha e politik’ajve, edhe të atyre që vijnë nga uniforma, ta ruajn në ata kufij apo ta tkurrin në proces, në Hajvali të BRSS, apo Kuvendin e Kosovës.

Zot dhe e drejta jonë na ndihmo!

Menu Title