[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo super-femër ‘dyshohet’ të jetë e dashura e yllit të MilanitNë mediat rozë në Itali, kohët e fundit po qarkullojnë zërat se Laura Cremaschi është një lidhje dashurie me mbrojtësin francez të Milanit Theo Hernandez.

Por modelja shqiptare Erjona Dzemaili ish-gruaja e Blerim Dzemailit që është shoqe e ngushtë me Laura Cremaschin ka mohuar gjithçka duke deklaruar se e vetmja gjë zyrtare është se as ajo dhe as Laura nuk dinë asgjë për këto zëra që kanë dalë në media.

Menu Title