[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo që vushtrriasi i bëri nënës së tij do t’iu shokojëPolicia raporton se një grua në Vushtrri është sulmuar nga djali i saj.

Në këtë rast është përfshirë edhe burri i viktimës i i cili ka pësuar lëndime trupore për të cilat lëndime i është ofruar tretmani mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

 

Menu Title