.
×

Kjo është nusja e Remzie Osmanit(Foto) 

 

Remzije Osmani së fundi ka fejuar djalin e saj, në një aheng privat dhe familjar.

Në një fotografi të hedhur në rrjetet sociale, vjehërr e re shkëlqenin pranë njëra-tjetrës.

 

Nga ky imazh i bukur padyshim që nuk kanë munguar as komentet e fansave të këngëtares të cilët vetëm se i kanë lavdëruar./Botapress./