[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është ‘motra’ e Medës (Foto)Këngëtarja kosovare, Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e cila është e pranishme pothuajse në çdo dasmë të VIP’ave.
Violeta ka publikuar një foto nga dasma e djalit të këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Muhamhet Sejdiu.

Ajo në foto shihet së bashku me këngëtarin Mehdi Përgjejga- Meda dhe Ismet Behgjeti, të cilën e ka emëruar “Me dy vllaznit e mi!”

 

Menu Title