[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është fotoja e Getit pak para martesës (Foto)Getoar Selimi ka vetëm edhe pak ditë kohë që do të jetë në tregun e beqarëve

 

 

Ai pritet që të martohet se shpejti me të dashurën e tij, moderatoren dhe bukuroshen shqiptare, Marina Vjollca.

…dhe reperi ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se është ashtu sikurse ka qenë më përpara dhe nuk ka ndërruar. Në këtë foto, Geti paraqitet njëjtë me veshje reperi, derisa ekspozon edhe tatuazhet e shumta të tij në duar.

Ende nuk dihet se cili do të jetë kostumi i Getit për dasmën, derisa për Marinën velloja ka qenë një mollë sherri dhe mund të bëjë që ajo ta shtyej dasmën për shkakun e saj.

Menu Title