[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është familja e “molerit” të “N’Kosova show”, Shpetim Desku (Foto) 

E ka nsiur karrierën artistike si “molier” për të mbërritur në majat më të larta të shou moderimit në Kosovë e më gjerë, shkruan Botapress.

Por Shpetim Desku përvec se është një shou moderator i njohur ai ka një familje të mrekullueshme, Madje ndryshe nga VIP-at e tjerë të cilët gratë dhe familjet e  tyre “I fshehin” nga opinioni publik, Shpetim Deskun e shohim shpesh në rrjetet sociale tek shfaqet me bashkëshorten dhe fëmijë e tij të mrekullueshëm, shkruan Botapress.

Menu Title