[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është familja e madhe e MedësPublikun shqiptar e ka bërë për vete përmes muzikës.Këngëtari Meda përpos se me muzikë, shumë aktiv është edhe me rrjetet sociale, shkruan lajmi.netAi ka hedhur një fotografi në Instagram ku para fansave ka prezantuar familjen e tij të madhe!

 

Fjala është për prindërit e tij që ishin të rrethuar me nipërit dhe mbesat e tyre.Fotoja u komentua nga ndjekësit e tij, që uronin që familja e tij të jetë e tillë gjithmonë!

 

Fam. Pergjecaj

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Menu Title