.
×

Kjo aktore mahnit me paraqitjen e saj (Foto) 

Aktorja e njohur izraelite, Gal Gadot ka lënë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e saj.

 

Ajo ka arritur në Los Angeles për t’u paraqitur në premierën e filmit, teksa mahniti të gjithë me paraqitjen e saj në tepihun e kuq, shkruan Daily Star.

Gadot kishte veshur një fustan të hollë ngjyrë ari i cili theksonte linjat perfekte dhe sharmin e aktores seksi.