[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kimit sa nuk i ‘shpërthen’ gjoksi, kaq të ngushtë e ka veshur bluzënKim Kardashian, arrin të marrë vëmendje edhe në orët e vona.Ajo sapo ka postuar një foto provokative.E veshur me një bluzë të shkurtër ka ekspozuar gjoksin.

Kim, flokët i kishte kapur vendosur edhe makijazh. Zeshkania, mori pëlqime dhe komente të shumta nga një numër i madh ndjekësish në Instagram.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Menu Title