[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kim Kardashian ka një hall, kërkon ndihmën e fansave



Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian, ka kërkuar nga adhuruesit e saj në rrjetin social Instagram që t’i ndihmojnë rreth përzgjedhjes së emrave për dy qenushët e saj.

Kardashian ka thënë se ajo dhe vajza e saj nuk dinë se çfarë emra t’ju vendosin qenushëve të tyre.

Ajo u thekson adhuruesve që të shkruajnë në komente se cilin emër mendojnë t’u vendosin.

Qenushët janë të rinj në familje dhe këtë e tregoj vet ajo përmes postimit të cilin ju mund ta shihni më poshtë.

Menu Title